98.0 kg

Tāds nu bija mans vakardienas atskaites svars uz šīs planētas. Iespējams tas ir arī mans dzīves rekords.

Līdz šim.

Pārnācu šodien mājās, nosvēros – hei, 96.4 kg tikai. Protams, noliku svarus nedaudz citur un, droši vien āderu ietekmē, elektro svari uzrādīja daudz ticamākus 97.4 kg, ko arī uzskatu par reālu stāvokli. Pastiprinātā ūdens patēriņa dēļ gan domāju, ka svars būs tikai paaugstinājies, bet nē. Pozitīvi.

Un notika paredzētais – tā mobilā telefona lietotne, ko lejupielādēju vakar, panākusi to, ka šobrīd dzeru alu. Nedomāju, ka es spētu iedzert lietotnes ieteicamo pusotru litru ūdens bez alus palīdzības.

Interesanti, ka lietotne ik pēc kādas stundas vai pusstundas novibrē un atgādina, ka jādzer. Tad nu šobrīd cenšos to darīt. Ko lai saka – dzīve nemaz nav tik viegla.

Un nezinu, ko rīt darīšu ar ūdens patēriņu. Tik bieži to alu jau nemaz nedzeru. Liekas, ka kādreiz to darīju biežāk.

3 thoughts on “98.0 kg

 1. Un cik tev ir vēlamais svars pēc BMI indeksa? Es vienu dienu sev pateicu – tagad tā, pienācis laiks nomest liekos kg (bija tieši aptuveni tik pat cik tev). Pēc BMI jābūt ap 80kg.

  Sāku ēst mazāk un pāris mēnešos bija 76 kg.
  Viss ir iespējams, ja grib.

  1. Man BMI indekss ir 28.8, kas, protams, nozīmē palielināts svars. Ieteicamajam svaram vajadzētu būtu jābūt robežās no 63 līdz 85 kg.

   Liekas, ka teiciens “man ir vēl kur augt” nebūtu šeit vietā.

   Mazāk jāēd, jā. Vēl mazāk jādzer, jā.

 2. Ak, cik domāšana nepareiza. Ne jau mazāk jāēd, bet gan pareizi jāēd un jāiekļauj fiziskas aktivitātes ikdienā, lai rezultāts būtu patstāvīgs un nebūtu veselības problēmas.

  Un ideālais svars ir tad, ja ta ir muskuļu masa, kas to veido, nevis tauku slānis!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.