95.0

Mēnesis pagājis un nebūtībā aizgājuši 3 kg.

It kā cipars jau nav neko liels un klusībā (cik nu tikai šeit to publicējis) biju plānojis, ka varētu atbrīvoties no 4 kg, bet jāņem vērā, ka vēl joprojām neko tādu īpašu neesmu darījis.

Cik vien šajā pavasarīgā laikā esmu uz darbu (un no darba) devies vairāk ar savām resnajām kājām tā vietā, lai izmantotu auto. Esmu centies pēc sešiem neko nopietnu neēst (tie eklēri bija tik mazi izmērā, tāpēc nenopietns ēdiens) un iespējams arī alus patēriņš  samazinājies. Našķus vairāk ļauju apēst sievai.

Tai šķidruma uzskaites lietotnei esmu metis mieru. Ieteikto dienas šķidruma devu biju spējīgs sevī uzņemt tikai tad, kad vakarā tika dzerts alus. Un, ja godīgi, tik daudz alu dzert būtu nedaudz neforši.

Laiks paliek arvien siltāks un nav vairs tālu, kad sākšu mēģināt skriet. Tad arī jāpiedomā pie pareizāka uztura. Un attiecīgi muskuļa masas pieauguma.

Un informācijas ievākšanu par pareizu tievēšanu.

Vispār man patīk, ka esmu šādi lēnām ieskrējies. Protams, varētu sagaidīt kādu sev nozīmīgu datumu, kad mainīt dzīvi, sākt iet uz fitnesa zālēm, sākt sevi skubināt ar veselīgu dzīvesveidu, bet domāju, ka ilgtermiņa griezumā skatoties tas būtu neefektīvi un pārtraucot aktīvu sportošanu, veselīgais dzīvesveids aizietu pa pieskari.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.